Sportovní den – Shrnutí

Dne 15.8 2015 proběhl u nás v Ostrově již 2. rokem Sportovní den pro děti.
Letos nám však počasí moc nepřálo a už od 14 hodin začalo pršet a s přestávkami pršelo asi 2 hodiny. To samozřejmě nechal spoustu dětí doma. Nakonec se počasí umoudřilo a mohl začít sportovní den. Dětí moc nebylo, ale ti co přišli, si to moc užili.
Limonáda zdarma, výborné hamburgery, hranolky a jiné dobroty no a samozřejmě spoustu soutěží odměněny různými drobnostmi.
Nakonec proběhl jako tradičně fotbálek na boso, kde se utkal tým Hranolky a tým Smažák. Skončilo to jednobrankovým náskokem Smažáku nad Hranolkama. Ovšem Hranolky to nějak nezarmoutilo, jelikož šampaňské bylo připravené pro všechny.
Pak už jen byla volná zábava, kde ve sportování pokračovali hlavně rodiče.
Doufáme, že i přes nepřízeň počasí se děti i rodiče bavili a že se příští rok zase uvidíme.
Děkujeme i sponzorům Konzumu a Obci Ostrov a poděkování přijde i těm, co se na akci podíleli, tzn. všem Sokolníkům i nesokolníkům.
Přejeme pěkný den a hezký zbytek prázdnin.
S pozdravem TJ Sokol a František Mička
FOTOGALERIE ZE SPORTOVNÍHO DNE ZDE