Nohejbalo-volejbalový sranda-match

Dne 15.9. 2018 proběhl v Ostrově, již druhým rokem, sranda match v nohejbalo-volejbalovém turnaji. Tentokrát nám přálo i počasí. Cílem této akce bylo, aby se lidi při sportování dokázaly odreagovat a trošku se pobavit a zasmát.  V nohejbale proto musela být v každém týmu jedna žena, či dívka.  Aby to nebylo tak jednoduché, navlékli jsme hráči, který byl na síti, na jednu nohu gumáku. Kupodivu za celo dobu se nestal žádný skoro-úraz 😀 a lidi se při tom náramně bavili.

Při volejbale museli mít v týmu minimálně 3 lidi na ruce chňapku na vaření a pásku přes oko. I tentokrát se to obešlo bez úrazu.

Díky našim sponzorům – Obec Ostrov, TJ Sokol Ostrov a hlavně SCHOTT, který nás vybavil čtyřmi krásnými triky XXL, kterými jsme oděli celý jeden tým. Mohli jsme tak prožít krásný slunečný den plný sportu, srandy a zábavy.

Budeme se na všechny další příznivce sportu těšit příští rok, kdy určitě vymyslíme něco originálního 😊

FOTOGALERIE ZE SRANDA-MATCHE