Lampiónový průvod – Shrnutí + Fotogalerie

TJ Sokol Ostrov pořádal 25.10.2014 lampiónový průvod. Po cestě samozřejmě nemohly chybět tradiční pohádkové postavy, které s sebou měli nějaké to občerstvení.
Provod začínal v 18 hodin. Zúčastnilo se ho kolem 120 lidí. Vedl ho zlobr Shrek společně s Fionou. Trasa měla lehce přes 5 kilometrů. Sraz byl na hřišti u ZŠ a MŠ Ostrov.
Po cestě průvod potkal následující pohádkové postavy:
  • Shrek
  • Fiona
  • Pučmeloud
  • Loupěžníci
  • Rumcajs, Manka a Cipísek
  • Kat
  • Elfové
  • Karkulka
  • Vlk
  • Babička
  • Myslivec
  • Čarodějnice
  • Vodníci
  • Víly
Na konci trasy si všichni mohli zdarma opéct párek na ohni. Jako překvapení se na obloze objevil ohňostroj, který celý průvod uzavíral. Následně se návštěvníci mohli odebrat do klubovny, kde bylo připravené posezení.
Sponzoři akce (více o sponzorech ZDE):
  • Štefan Kyčmol
  • Simona Kyčmolová
  • Obec Ostrov
  • Pavel Matějka
  • SDH Ostrov
  • Milan Balcar
  • Jiří Vodák
Na pořádání lampiónového průvod se podíleli: Jan Čabák, Pavel Hajzler, Daniela Mičková, Zbyněk Machala, Miloš Moučka, Jaroslav Čuhel, Lukáš Juda, Pavlína Brokešová, Martin Piňos, Jaroslav Piňos, Luba Moučková, Marek Losenický, Tereza Moučková, Jan Fodor, Pavel Starý, Eva Hajzlerová, Lucie Čuhelová, Květa Čabáková, Vladislava Moučková, Pavel Skalický, Jaroslava Mannelová, Kristýna Skalická, Nikola Kudláčková a František Mička.
Kompletní fotogalerie z průvodu ZDE
Děkujeme všem za účast, a hlavně výše zmíněným sponzorům. Těšíme se na příští rok.