Shrnutí nohejbalo-volejbalového turnaje

Dne 05. 09. 2020 proběhl již 8. ročník nohejbalo–volejbalového turnaje. Tentokrát i přesto, že nám vyšlo pěkné slunné počasí, se zúčastnilo pouze 8 týmů na nohejbal a 3 týmy na volejbal.

Družstva se sjela ze všech možných končin, jako je např.: Česká Třebová, Lanškroun, Albrechtice, Tatenice i z daleka jako je Solnice, Liberec, Olomouc a jiné.

Letos jsme rozdělili týmy na žádost nohejbalových hráčů mezi amatéry a profíky.

Vznikly nám tedy dvě skupiny:

Skupina amatér: Storm, DDP, Domácí a BSP
Výsledky – 1.místo BSP, 2. místo DDP, 3. místo Domácí, 4. místo Storm

Skupina profi: Přesčas, Lazaři, Morgen, La
Výsledky – 1. místo Morgen, 2.místo – Lazaři, 3. místo – La, 4. místo – Přesčas

Tím, že se rozdělily týmy na tyto dvě skupiny, jsme snad dosáhli toho, že si opravdu všichni dobře zahráli dle svých kvalit.

Mohu potvrdit, že zápasy byly v obou skupinách vyrovnané a několikrát končily za velmi nerozhodného stavu.

No a na volejbal se přihlásily 3 týmy. Tankisti, Sousedi a Domácí.
Výsledky volejbalu jsou: 1. místo – Domácí, 2. místo – Sousedi, 3. místo – Tankisti

I volejbalové zápasy byly velmi vyrovnané, ovšem tým Domácí nám ukázal, že tato hra je pro ně nejen koníčkem, ale i zábavou, proto byl výsledek jednoznačný.

Bylo moc pěkné, se na tyto zápasy dívat.

Na závěr bychom chtěli za Sokol poděkovat všem, co k nám přijeli hrát, dívat se, fandit, také všem sponzorům – Obec Ostrov, Schott, Tauer, TJ Sokol Ostrov a poděkování patří i lidem, kteří nás tímto turnajem provázeli, jako třeba báječná obsluha u výčepu, dva perfektní kuchaři, fotografka a spousty další, kteří se na podíleli na této akci.

Doufejme, že se všem turnaj líbil a budeme se těšit na další setkání.

S pozdravem Mička František a Adéla Mičková