Nohejbalo-volejbalový turnaj – září 2023

Dne 16. 9. 2023 proběhl již 11. ročník nohejbalo-volejbalový turnaj u nás v Ostrově u základní školy na hřišti. Vzhledem k podzimnímu měsíci nám vyšlo parádní počasí za což jsme moc rádi.

O nohejbal byl velký zájem, proto do 14 dnů od vyvěšení plakátů byla kapacita okamžitě naplněna. Sešlo se u nás 16 týmů, z toho 8 byli amatéři a druhá půlka profíků. Začalo se tentokrát už v brzkých hodinách a to kolem 8. hodiny, jelikož odpoledne měli přijít na řadu volejbalisti.

Ze skupin z prvních míst se postupovalo rovnou do semifinále s tím, že si na soupeře tyto dva týmy musely počkat. Nakonec se zde utkaly družstva Morgen proti Zmijím a Vamos proti Podhorce. Vítězství po vyrovnaném a napínavém boji si odnesli Zmije a Podhorka, kteří se následně utkaly ve finále. Vítězně skončili po napínavém souboji 2:1 na sety – Zmije.

Výsledky Profi týmů:

1. 1. místo Zmije (Standa Zeman s klukama)
  2. 2. místo Podhorka (Martin Svojanovský, František Mička a Ondra)
  3. 3. místo Vámos (Kimi a spol.)
  4. 4. místo Morgen (Dan Kpecký a bráchové Tejklovi)
  5. 5. místo Čipmánci (kluciz Dlouhé Třebové)
  6. 6. místo Solidní hit (profíci z Česká Třebové)
  7. 7. místo Matláci (Sváťa Hajzler, M Žák a H. Fišer)
  8. 8. místo Pobřeží slonoviny (opět borci z České Třebové)

Výsledky Amatérských týmů:

1. 1. místo Stará garda z Lanškrouna
  2. 2. místo Rafani (Lubník)
  3. 3. místo Melounové pecky (Rudoltice)
  4. 4. místo Ostrováci
  5. 5. místo Staří mladíci (hokejisti z Lanškrouna)
  6. 6. místo Tribuna sever (Jiráskovi kluci)
  7. 7. místo Mimo-ni (Dana Hajzlerová, Markéta Málková a David Mazal)
  8. 8. místo Mladí staříci (hokejisti z Lanškrouna)

Na volejbal se nakonec sešla 4 družstva, kde po vyrovnaných utkání na první příčce skončil tým z Lanškrouna pod názvem Bubeníčci.

Další výsledky vojelbalu:

1. 2. místo Domácí (Pavel Skalický s rodinou a s Tipeltovými)
  2. 3. místo Přespolní (směs Ostrova a okolních vesnic)
  3. 4. místo Rafani (tým z Lubníka)

Velké díky patří samozřejmě sponzorům – Štefan Kyčmol, Schott s.r.o., Orpa a Obec Ostrov a poté také všem sokolníkům, co se na tomto turnaji podíleli.

No a děkujeme i sportovcům co si přijeli užít vydařený den a pořádně si zahrát. Budeme se těšit na další turnaj, který by se měl odehrát v červnu. Datum upřesníme na našich stránkách.

Autoři: Franta a Adéla Mičkovi

Fotogalerie z turnaje